Odwrócona kartkówka zemsta

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak oceniać utwór literacki?. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Zemsty na młodszego brata, znacie?. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,"Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Może miał ktoś już kartkówkę z Zemsty?. Musi z nich wybrać tę właściwą i sformułować pytanie.. 2 0 Odpowiedz.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Zemsta Nie masz nic tak złego, żeby się na dobre nie przydało.. Maks. Fredro² .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Pobierz.. Test składa się z 12 pytań.. Udało Ci się odpowiedzieć na więcej niż połowę pytań!. 2011-07-07 16:10 .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Bywa z węża dryjakiew¹, złe często dobremu okazyją daje.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Gerwazy daj gwintówkę!. Bylem syna dostał w siatkę, Mam dla niego dobrą klatkę; A tatulem się nie straszę, Potem o tem… do Papkina.. Dorota 5 lat temu.. Dla kogoś, kto jest zorientowany w temacie- bardzo.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online..

"Katarynka" Bolesława Prusa i odwrócona kartkówka.

Drogi uczniu, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w prezentacji, klikaj wszystkie ruchome elementy i wykonaj zadania.. Błagam podajcie mi jakieś pytania, na które muszę znać odpowiedź!. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Po wymianie kartkówek nadejdzie czas na wytłumaczenie błędów.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zamiast pytań uczeń otrzymuje odpowiedzi.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Test z lektury "Zemsta".. anuluj.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Cześnika 3.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.Zemsta - Andrzej Wajda (Cały film) Następne wideo.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Pytania o najdrobniejsze szczegóły zabijają radość czytania, nie pozwalają skupić się na emocjach i przeżyciach wewnętrznych, które wyzwala kontakt z książką, a czynią z tego szlachetnego zajęcia rodzaj .Kartkówka nr 6.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.O co chodzi w odwróconej kartkówce?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Gatunek: komedia.. Co powinieneś wiedzieć/znać po tej lekcji: 1.. Rozwiąż test!Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kartkówka odwrócona Kartkówka odwrócona to z pozoru prosta sprawa.

Przygotujmy się na to, że niektóre pytania będą błędnie zadane albo odpowiedzi będą nietrafione.. Znacie jakieś pytania?. Puszczaj wasze.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Zawiera 32 pytań.. Już jako uczennica snułam refleksje nad niesprawiedliwością wszelkich kartkówek z treści lektur.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. by Mariusz Stanisławski · 14 kwietnia 2018.. Cześnik 2.. Podobne pytania.. Uczniowie najpierw wysłuchali audiobooka, a następnie wspólnie stworzyliśmy plan wydarzeń w utworze oraz .szkoła podstawowa języka polski klasa 7, 8 autor: Karolina Strógarek blog autorki - kliknij Temat: Odwrócona powtórka- recenzja.. Z góry dzięki ;) 2 oceny | na tak 100%.. Dobry wynik, ale jeśli na sprawdzianie chcesz dostać 5, to spróbuj sobie nieco powtórzyć fakty związane z lekturą.Główne postacie: Cześnik Raptusiewicz - skłócony z Rejentem, opiekun Klary Podstolina - wdowa, Cześnik pragnie się z nią ożenić dla pieniędzy Klara - wychowanica Cześnika, zakochana w Wacławie Wacław - syn Rejenta, zakochany w Klarze Papkin - na usługach Cześnika, zakochany w Klarze Cześnik Raptusiewicz chciałby ożenić się z wdową Podstoliną, która bawi u .Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1..

Dodał: markizalalu.Plik odwrócona kartkówka w pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika echarmon • Data dodania: 18 lip 2020.

Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Pytania o najdrobniejsze szczegóły zabijają radość czytania, nie pozwalają skupić się na emocjach i przeżyciach wewnętrznych, które wyzwala kontakt z książką, a czynią z tego szlachetnego zajęcia rodzaj .17.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Kartkówka z Zemsty.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Papkin 7.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Powodzenia!. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nr konta: 92 Odbiorca: Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach 16-400 Suwałki, ul. Mikołaja Reja 67B Tytuł przelewu: FD-28, Odwrócona kartkówka i legalne ściąganieLepszą zemstę przysposobię, Ale trzeba zażyć z mańki.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Udostępnij.. W ten sposób sprawdzaliśmy w klasie trzeciej gimnazjum znajomość opowiadania Hemingwaya "Stary człowiek i morze".. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Pierwszą ważną komedię, zatytułowaną "Pan Geldhab" pisze Fredro w wieku:Twój wynik: 16/30Całkiem dobrze - czwórka!.

"Zemsta" - odwrócona kartkówka Pobierz "Syzyfowe prace" - odwrócona kartkówka Pobierz "W pustyni i w puszczy" - odwrócona kartkówka Pobierz.

Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Informacje dla .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Jak napisać recenzję?. 10 kwietnia 2018 klasa 7a na języku polskim omawiała -jedną z najbardziej znanych nowel Bolesława Prusa - "Katarynkę".. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Kto mówi te słowa: " Hej!. Gatunek literacki "Zemsty"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt