Streszczenie odcinków elif 1072

Pobierz

Melek" - mówi Kiymet.. STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJW Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif".Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.Elif streszczenia odcinków.. NIestety, Şafak zostaje pilnie wezwany do ministerstwa edukacji i informuje chłopca, że nie pójdą na mecz.Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Kobieta tłumaczy synowi, że Melek jest żoną Yusufa i wraz z córką są .Elif streszczenia odcinków po polsku Elif odcinek 1105 streszczenie po polsku.. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.. Udostępnij.. - rozkazuje.. Kerem wreszcie przejrzy na oczy!. "Mamo, po prostu nie chcę, by niewinna osoba gniła w więzieniu" - odpowiada mężczyzna.. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. [Streszczenie + Zdjęcia] 9 grudnia 2021Turkweb.pl 1118: Tufan pojawia się w szpitalu.. Julide martwi się zachowaniem syna!. Jülide uważa, że mogła przewidzieć plany Tufana.. "Elif" odcinek 1072.. To wydarzy się w tym tygodniu w serialu Elif - streszczenia.. Gdy ta jednak grozi, że każe sprzątać schorowanej Çicek, Melek ustępuje.. "Elif" odcinek 1108.. Humeyra wchodzi do pokoju, w którym znajduje się Elif..

Elif odc 1093 streszczenie szczegółowe po polsku.

Safak zostaje ugodzony nożem!. Julide wchodzi do pokoju Emirhana, ale nie ma go tam.. Co będzie w 1107 odcinku tureckiego serialu Elif ?. Melek zostaje skazana, Elif bardzo choruje.. Leman od razu odkrywa prawdę!. Emirhanowi coraz mniej .1071: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.Elif streszczenie odcinków 1077, 1078, 1079, 1080, 1081: Fidan próbuje zabić Melek.. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1.Translated.. Tymczasem dziewczynka szuka sposobu, żeby dotrzeć do Melek.Elif odcinek 1089 wyemitowany zostanie w piątek o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.. - "I to z naszego powodu".Mahir bezskutecznie próbuje porozmawiać z adwokatem.. Powtórka ostatniego odcinka we wtorek o godzinie 5:40, a także w internecie na VOD TVP.. Mahir jest nadal w sali matki.. [Streszczenie + Zdjęcia] 22 października 2021Turkweb.pl 1086: Akcja odcinka rozpoczyna się w więzieniu.. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.. Oto, co wydarzy się niebawem w serialu [STRESZCZENIE ODCINKA].. - "Wciągasz nas w ruinę".. Melek nie ulega szantażom i groźbom Fidan.. Ku radości Kerema, po wspólnej wizycie u Melek, stosunki między nim a Elif ulegają znacznej poprawie..

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1086 serialu Elif.

Emrihan jest bardzo podekscytowany.. Jülide jest bardzo zaniepokojona słowami Tufana.. Melek wyjdzie dzięki niemu na wolność?. Elif wyjawia Hümeyrze, że to Tarik sprowadził ją do rezydencjiElif odcinek 1118: Julide składa fałszywe zeznania!. Tufan wyjeżdża z Emirhanem.. "Robisz wszystko, aby uratować Serce….. Humeyra wchodzi do pokoju, w którym znajduje się Elif.Elif odcinki 1090, 1091, 1092, 1093, 1094 .. Dziewczynka siedzi przy biurku Akina.. Elif odc 1086 streszczenieNajnowszy odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany 22 listopada 2021 roku o godzinie 14.00 w TVP 1.. Emirhan żali się Tufanowi, że koledzy się z niego wyśmiewają, od czasu, gdy dostał złą ocenę z egzaminu.Elif odcinek 1102: Kerem myśli, że między Mahirem a Asli coś jest!. Serial Elif, odcinek nr 1107 wyemitowany zostanie w środę 8 grudnia 2021, godz. 14:00 w TVP1.. Woła chłopca, lecz także nikt nie odpowiada.. Nadszedł dzień meczu ojców i synów.. Macide odwiedza Melek w areszcie.. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 października 2021Turkweb.pl 1072: Akcja odcinka rozpoczyna się w firmie.. "Zamknij się!". Idź się przygotować" .Elif odcinek 1117: Emirhan odkrywa, że Tufan go oszukał!. "Nie ma.Elif odcinek 1086 wyemitowany zostanie w poniedziałek o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1..

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1089 serialu Elif.

Komentuj.. Domownicy jedzą śniadanie.. Mahir odwiedza Melek w więzieniu.Streszczenie.. Przyciska Julide do ściany i zakrywa jej usta dłonią, by nie mogła krzyczeć.. Ten z jednej strony podburza chłopca przeciwko Şafakowi, z drugiej zachęca go do siłowego rozprawienia się z rówieśnikami.. Elif odcinek 1086: Kiymet przyjeżdża do więzienia i składa ofertę Fidan!. Potem nie pamięta wyznania Melek.. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.. "Płaczesz z powodu Serce?". Zdesperowany Kerem, informuje Asli o zniknięciu Elif.. "Spóźnisz się do szkoły.. Keremowi to się bardzo nie spodobało, dlatego postanowił się z nią skonfrontować.. Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 55 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-10-04 21:21.. Prawniczka Melek odwiedziła Haktanirów pod nieobecność najmłodszego z rodu.. Próbuje odrabiać zadania domowe, ale jest bardzo zmartwiona.. Fidan siada na łóżku Melek.. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 8 grudnia 2021Turkweb.pl 1117: Śniadanie w domu Leman jest już gotowe..

Elif - odcinek 1072 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.

Melek i Gwiazda wraz z innymi współwięźniarkami przygotowują niespodziankę urodzinową dla Çiek.Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.. - "To .Streszczenie.. "Wydajesz się nieszczęśliwa, księżniczko" - mówi liderka z szyderczym w. turkweb.pl.Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1093 serialu Elif.. "Elif" to turecki serial, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów w Polsce.. Kobieta próbuje wpłynąć na Tufana, ale .Streszczenie 1082. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet mówi Mahirowi prawdę.. Po jej policzkach płyną łzy.. Domownicy zauważają nieobecność chłopca, rozpoczynają poszukiwania.. Fikret otworzyła mu oczy!Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Boi się, że mężczyzna chce wywieźć Emirhana do rodzinnej wsi nad Morzem Czarnym.. Elif jest przerażona na myśl o zbliżającym się powrocie Kiymet do domu.. Gdy Melek wyjawia kobiecie, kim naprawdę jest, Macide dostaje ataku paniki.. Odwiedzi ją w więzieniu i dostanie ataku paniki!. [Streszczenie + Zdjęcia] 17 listopada 2021Turkweb.pl 1102: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu Leman.. Powtórka ostatniego odcinka w poniedziałek o godzinie 5:40, a także w internecie na VOD TVP.. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców .Elif 1107 streszczenie odcinka Emirhan żali się Tufanowi, że koledzy się z niego wyśmiewają, od czasu, gdy dostał złą ocenę z egzaminu.. - pyta siostra Kerema.. Emirhan jest podekscytowany wyczekiwanym meczem ojców i synów.1072: Akcja odcinka rozpoczyna się w firmie.. Melek ucieka wraz z dzieckiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt