O czym można zrobić prezentację na fizykę

Pobierz

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWitam.. Uwaga WAŻNE !. Szukam tematu prezentacji na lekcję fizyki.. MAM NA TO tylko MIESIĄC !. Po dodaniu tekstów można zająd się graficzną częścią prezentacji.Ciekawa prezentacja jest skonstruowana w taki sposób, by zachęcić publiczność do aktywności.. Mam dowolność wyboru.. jutro robimy prezentację, ale nie weim o czym zrobć tak, na 5 albo 6.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Gwarantuję minimum 60%.. Dodaj drugi slajd ze spisem treści.. ZAlezy jaki program masz w szkole , np. jesli masz power paint , to sciagnij power paint , jesli np. open office to sciagnij open office :) Ale mysle ze w szkolach sa raczej Power Paint :) Jeśli sobie go ściągniesz to bedziesz musiała wpsiać potem klucz licencyjny :) Tutaj sobie poszukaj :) Jak juz sciagniesz to w prezentacji .Istnieje wiele sporów co do jej prawdziwego pochodzenia i tak naprawdę w 100 procentach nie wiadomo kto ją wymyślił.. Musi zawierać elementy wizualne, być prosta i zrozumiała, stworzona z myślą o odbiorcach, funkcjonalna i profesjonalna.. (3 klasa podstawówki) potrzebuję 5 i więcej pomysłów proszę!. Ten przepis na colę jest naprawdę prosty!. Mam do zrobienia na czwartek prezentacje W Power Poincie na temat "elektrownie atomowe: dobre i złe tego strony".. Znam się na kompach, a bardziej HTML, PHP niż grafika komputerowa..

7.O czym zrobić prezentacje ?

Z góry dziękuję Wam za pomoc, w końcu coś co dla mnie jest ciekawe nie koniecz.O czym można zrobić prezentację?. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.myszy na obszar oznaczony numerem 1 możliwe jest dodawanie kolejnych stron prezentacji.. Potrzebuję na dziś!. Kiedy macie już utworzony slajd tytułowy z wybraną w tle grafiką, bądź animacją, możecie przejść do kolejnego klikając: Nowy slajd.Po uzupełnieniu slajdu o pożądaną treść możecie zauważyć, że po prawej stronie Projektant przedstawia propozycje wyglądu slajdu na podstawie wpisanej przez Was treści np. zamiast zwykłego wypunktowania można .O czym można zrobić prezentację?. Chodzę do 3 gimnazjum i niestety nie można robić jakiś bardziej zaawansowanych projekcików.W sierpniu 2009 roku, Slidefinder został spolszczony i można dzięki niemu znaleźć również polskie prezentacje.. Chodzi o najwcześniejsze próby wrzucania piłki do przymocowanej na górze obręczy, ponieważ jeśli chodzi o obecną koszykówkę, taką jaką znamy współcześnie, to powstała ona w 1891 roku w Stanach Zjednoczonych.Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz.. Podejmuję się jedynie tematów z literatury.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Na jaki temat zrobić prezentację z techniki?

Prezentacja może pomóc Ci zrobić dobre pierwsze wrażenie.Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz.. Dodaj spis treści.. !Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz.. Umieść na nim informację o tym jakie rozdziały zawiera prezentacja (o rozdziałach zaraz).. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych.. Zapisz swoją prezentację w conajmniej dwóch formatach (np. ppt.. Sprawdź .Zadanie: jaki temat prezentacji poóżcie nie mam żadnego Rozwiązanie: weź prezentacje zrób na temat komputerów znajdziesz kto wynalazł go pierszy dasz jakies Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. W tamtym roku zrobiłam o duchach i postawiła mi 5, bo 6 nie można było dostać.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Od 4 lat piszę prezentacje maturalne z języka polskiego.. Można rzucić go na ścianę przed rozpoczęciem, aby każdy wiedział o czym zaraz zaczniesz opowiadać przez najbliższe X godzin.. Proszę .możesz zrobić np. o urządzeniach XXI wieku.. chodzi mi tutaj o urządzenia typu telefon komórkowy, telewizor, komputer itp. ale sądzę, że prostszym tematem będzie np. życie i twórczość jakiegoś sławnego człowieka..

2013-04-27 16:59:44O czym zrobić prezentację na fizykę?

robisz wtedy trochę o jego życiu, o twórczości, rodzinie.. takie najważniejsze .Dobrze zaprojektowana prezentacja jest kluczowa dla zaangażowania publiczności.. 2011-06-09 16:24:43 O czym zrobić prezentację na fizykę w 3 klasie gimnazjum?. Jeśli nie masz pomysłu na to jak przygotować prezentację, Slidefinder może być całkiem niezłą inspiracją, zwłaszcza że pozwala sprawdzić jaki efekt osiągamy przy zastosowaniu konkretnych kolorów, układów tekstu .Tworzenie kolejnego slajdu.. Ma zaciekawić klasę, jest to gimnazjum.. 2011-04-18 15:19:44 O czym można zrobić ciekawą prezentację multimedialną?. Tylko nie o jakiś aktorach, piosenkarkach, słynnych osobach.. Prezentacja musi być naprawdę super i nie wiem w czym zrobić ( Power Point odpada !).. Ale wiem, że informatyczkaa lubi horrory :D Takie 2 lizuski w klasie zrobiły o swoich psach :./' O czym mogęzrobić prezentację ?Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Na czym zrobić prezentacje?. A może fizyka jądrowa albo teoria Wielkiego Wybuchu?. 2010-12-17 15:41:25Dodaj do prezentacji slajd z tytułem prezentacji.. Siema Musze zrobić do szkoły prezentację w PP na fizykę, ale nie moge wymyślić żadnego tematu.. Nie umiem tych programów.. Schemat obwodu elektronicznego.. Dlatego zwracam sie z prośbą do Was, może Wy mi podpowiecie co latwo,szybko i przyjemnie możnaby opracować i czego jest duzo w necie, zeby nie trzeba było szukać..

Potrzebuję schematu obwodu elektronicznego na fizykę.

Nie było by problemu gdyby nie to, że nie za bardzo biegle posługuję sie tym programem i w sumie to nie mam też pomysłu na coś takiego.Szukasz prac z Referaty z przedmiotu Fizyka?. Radzę wam zapisywać co jakiś czas wasze prezi, ponieważ mogą wystąpić jakieś problemy (u mnie wystąpiły takie problemy, a zapomniałam zapisać iWitam !. Aby to zrobid należy kliknąd w menu kontekstowym przycisk "Nowy slajd" Mając dodane slajdy można przystąpid do wpisywania tekstu, który chcemy przekazad naszym słuchaczom.. Myślałem nad podróżowaniem w czasie, co Wy na to?. i trzech miejscach (np. pendrive, laptop, chmura).Ogólnie ładne prezentacje zawsze dobrze świadczą o człowieku ale miałam jedno negatywne wydarzenie: ślęczałam kilka dni (i nocy) nad prezentacją mojej pracy inżynierskiej żeby była ładna i interesująca po czym się okazało że mamy robić prezentację wszyscy na jednym standardowym szablonie uczelnianym :DUtwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych.. 2011-01-24 17:47:45 Jaki program jest do ściągnięcia żeby można było zrobić prezentację ?. Myślałem nad Flash Macromedia lub darmowym Blenderze.. Chciałbym dostac 5 więc musi to byc coś niebanalnego, najlepiej jakby błyskały kolorowe diodki czy coś w tym rodzaju.. Licze na Wasza pomoc i z góry .Witajcie.. Kontakt gg: e-mail [email protected] Chętnię wystawię aukcję na allegro, aby kupujący miał prawne zabezpieczenie.Domowa cola - przepis.. Dzięki nam zapomnisz czym jest pracochłonne przygotowywanie prezentacji i ściągniesz "gotowca".Aby cofnąć naciskamy na strzałeczki z napisem Undo Aby zapisać nasze prezi wystarczy nakliknąć na dyskietkę w lewym górnym rogu ekranu.. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych.. Dzięki nam zapomnisz czym jest pracochłonne przygotowywanie prezentacji i ściągniesz "gotowca".Witam.. Cena 80zł za prezentacje z konspektem i tekstem na 4 strony A4 czcionką Times New Roman 12.. Nie trzeba znać tajnych receptur Coca Coli czy Pepsi, żeby zrobić domową colę z łatwo dostępnych składników.. To jeden z lepszych sposobów na zaktywizowanie słuchaczy.Projekt na fizyke.. Uwielbiam robić prezentacje, ale nie mam pomysłu na ciekawy, interesujący temat.. Nie może być za bardzo naukowy, bo nie chcę kopiować Wikipedii ;) Nudzi mi się i mam właśnie na to ochotę, jeśli ktoś mi pomoże w miarę szybko !. Dzięki nam zapomnisz czym jest pracochłonne przygotowywanie prezentacji i ściągniesz "gotowca".Na samym początku pisałem o problemach na jakie możesz napotkać przy wystąpieniach w obcych miejscach, ale żeby zminimalizować ryzyko możesz zrobić jeszcze więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt