Quiz o opowieści wigilijnej

Pobierz

na początku XX wieku w Liverpoolu w XIX wieku w Londynie w XVIII wieku w Manchesterze"Opowieść wigilijna" - Test 1) Podaj autora książki a) Karol Dickens b) Stefan Żeromski c) Henryk Sienkiewicz 2) Ile było duchów (razem z Marleyem) ?. a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Darmowy quiz: Test z Lektury Opowieść wigilijna w kategorii Szkoła podstawowa.. Marceloli 5 lat temu 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 42 Skomentuj 89 Super!. _Avilla_ 2 lata temu 835 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 60 Skomentuj 182 Super!. b) w Londynie.. Duchy Mikołaj Wróżki Jak miała na imię pierwsza zjawa?WPHUB "Opowieść wigilijna" - jak dobrze znasz to klasyczne dzieło?. 13 / 15. pixnio.com.Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" - Teleturniej 1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Część 1.. Kto jest głównym bohaterem Opowieści Wigilijnej?. Narrator jest jednocześnie jednym z bohaterów i mówi w 1. osobie.Opowieść wigilijna.. Poruszał się o kulach.. 1 Jak nazywa się główny bohater książki ,,opowieść wigilijna''.. Kto jest autorem Opowieści Wigilijnej?. 7 1 4 Marley nadal żyłTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.Question 1 30 seconds Q. Euzebiusz Screwit Ebenezer Scroog`e Ebenezer Crachit 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?.

Test z Opowieści wigilijnej.

(2pkt.). Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak nazywa się główny bohater?. (bez Marleya) 5.Jak dobrze znasz Opowieść Wigilijną?. Kantor Zakład pogrzebowy Chór kościelny Co przyszło do niego w nocy?. Pytania do lektury Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Zamyka oczy i rozmyśla.. Tagi dla tego testu: .. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej .Apr 13, 2021Copy and Edit.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.6.. Jak ma na imię główny bohater?. 2 Gdzie pracował Scrooge?. Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. Rozwiąż test i sprawdź!. Duch Rodzinnych Wigilii.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Test z lektury "Opowieść wigilijna" Szkoła podstawowa "Kajko i Kokosz.Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. b) Sąsiadem z kamienicy.. Część 3.. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. Gdzie znajdował się dom Ebenezera Scrooge'a?. d) w miasteczku Szkocji.. Regulamin Polityka prywatności.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Opowieść wigilijna - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Opowieści wigilijnej..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Nadal żyje.. 21 Questions Show answers .. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Na ekranie 80. urodziny Marka Koterskiego.Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) Syzyfowe prace.. a) 6 b) 3 c) 4 3) Kto NIE występował w książce?. Jakub Marley Bob Cratchit Ebenezer Scrooge Co prowadził?. W domu Scrooge'a na kaflach pieca były przedstawione różne sceny i postaci.. Podziel się Skopiuj link Średni wynik: 76% ROZPOCZNIJ QUIZ (6 PYTAŃ) Wyzwania quizowe Z przeszłości Niełatwy test z II wojny światowej.. Co zawsze robi Scrooge, gdy się nad czymś zastanawia?. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Opowieść wigilijna.. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Pytania do lektury: Opowieść wigilijna .Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Zaznacz wszystkie prawdziwe informacje dotyczące narratora w "Opowieści wigilijnej".. Ebiner Scrooge Ebenezer Scrooge Jakub Scrooge Jaki biznes prowadzi, a jeśli tak to z kim?.

Gdzie i kiedy toczy się akcja Opowieści wigilijnej?

4. Ilu duchów odwiedziło Scrooge'a?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Duch Przyszłego Bożego Narodzenia.. natkanatanati.. Czyją twarz zobaczył Scrooge na młotku do kołatania?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Opowieść wigilijna Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".Test: Opowieść wigilijna | Test z Lektury Opowieść wigilijna Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Trudny test z Opowieści wigilijnej Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Główny bohater utworu miał dzieci.This quiz is incomplete!. a) 4 b) 2 c) 5 d) 3 e) 1 f) 7 8) Kim jest Alfred z,,Opowieści Wigilijnej "?Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. c) Wspólnikiem w interesach.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Z jakiego tekstu literackiego one pochodzą?a) Sklepu pana Fezzwiga b) Wesołego miasteczka c) Mieszkania Fredra d) Londyńskiej giełdy 6) Do jakiego rodzaju literackiego należy,, Opowieść Wigilijna?. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?Oct 6, 20216.. Kto, oprócz Scrooge'a terminował w sklepie u pana Fezzwiga?.

Jaki tytuł ma pierwszy rozdział "Opowieści wigilijnej"?

Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razy Dla wszystkich Znasz imiona wielkich polskich pisarzy?. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. c) w Nowym Jorku.. pytanie 1 z 20.proszą o datki dla ubogich.. Dom handlowy Scrooge & Marley, z Jakubem Marley'emJak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"?. Jak nazywa się główny bohater utworu?. 3.Z kim mieszkał Ebenezer?. Część 2.. Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!. Patrzy z uniesioną głową.. kiniag058 5 lat temu 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 8 Super!. Był niewidomy.. TOP; Psychotesty; .. Duch Wigilijnej Przeszłości.. "W kantorze" lub "Duch Marleya" (w zależności od wydania) 7.. Opowieść wigilijna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt