Perfekt a gdy przyjdzie mój czas

Pobierz

I przychodzi kres na kres.. Używamy go w rozmowach bezpośrednich, w sytuacjach codziennych, kiedy opowiadamy o sobie lub innych osobach.. Gdybym kiedyś odszedł stąd.. I dokąd ten mój bieg, by złapać własny ton Zostawić ślad na piasku - nic więcej.. Gdy pokryje mnie rdza.. Kocham się w życiu tyle lat Chociaż o świcie przeklinam je nieraz Kocham się w życiu w noc i dzieńJeśli chodzi o mniej formalne sytuacje, używamy czasu przeszłego Perfekt, głównie w języku potocznym.. Przedpremierowo utwór można było usłyszeć w Polskim Radio.. I opowiedz nasz film, bym go przeżyć mógł znów.. Usiądź blisko o dłoń, narwij słów jak żonkili.. Ballada zdobyła duże uznanie dziennikarzy i słuchaczy.. .1 Wszystko Ma Swój Czas Lyrics [Zwrotka 1] A gdy przyjdzie mój czas Gdy pokryje mnie rdza Usiądź przy mnie tuż tuż Bym mógł z tobą być sam Usiądź blisko o dłoń Narwij słów jak żonkili I opowiedz.do ulubionych A gdy przyjdzie mój czas Gdy pokryje mnie rdza Usiądź przy mnie tuż tuż Bym mógł z tobą być sam Usiądź blisko o dłoń Narwij słów jak żonkili I opowiedz nasz film Bym go przeżyć mógł znów Mów o drodze we mgle Kiedy wciągał mnie piach Gdy nie miałem już sił By się odbić od dna Mów o chwili sprzed lat Gdy podałaś mi rękęPerfect - Wszystko ma swój czas Tekst piosenki Wszystko ma swój czas A gdy przyjdzie mój czas Gdy pokryje mnie rdza Usiądź przy mnie tuż tuż Bym mógł z tobą być sam Usiądź blisko o dłoń Narwij słów jak żonkili I opowiedz nasz film Bym go przeżyć mógł znów Mów o drodze we mgle Kiedy wciągał mnie piach Gdy nie miałem już sił By się odbić od dnaWszystko ma swój czas Perfect Tekst piosenki i chwyty na gitarę A gdy przyjdzie mój czas a e Gdy pokryje mnie rdza a e Usiądź przy mnie tuż tuż F C Bym mógł z tobą być sam F E Usiądź blisko o dłoń a e Narwij słów jak żonkili a e I opowiedz nasz film F C Bym go przeżyć mógł znów F G Mów o drodze we mgle a e Kiedy wciągał mnie piach a e - subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z najlepszą polską muzyką..

A przy przyjdzie mój czas.

Premiera radiowa odbyła się 12 maja 2014 roku.. .Correction: Perfect (Poland) - Wszystko Ma Swój Czas (chords) Comment.. Mów o drodze we mgle, kiedy wciągał mnie piach,Tekst piosenki A gdy przyjdzie mój czas Gdy pokryje mnie rdza Usiądź przy mnie tuż tuż Bym mógł z tobą być sam Usiądź blisko o dłoń Narwij słów jak żonkili I opowiedz nasz film Bym go przeżyć mógł znów Mów o drodze we mgle Kiedy wciągał mnie piach Gdy nie miałem już sił By się odbić od dna Mów o chwili sprzed lat Gdy podałaś mi rękęA gdy przyjdzie mój czas Gdy pokryje mnie rdza Musisz wierzyć, że znów Pobiegniemy nad staw Czekaj na jakiś znak Bądź cierpliwa jak papier Ja wybłagam wśród chmur Bym tu czasem mógł wpaść Wszystko ma swój czas I przychodzi kres na kres Gdybym kiedyś odszedł stąd Nie obrażaj się na śmierć Wszystko ma swój czas I przychodzi kres na kres Gdybym kiedyś odszedł stąd - subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z najlepszą polską muzyką..

Tekst piosenki: A gdy przyjdzie mój czas, gdy pokryje mnie rdza, Usiądź przy mnie tuż tuż, bym mógł z tobą być sam.

Spis treści 1 Notowania 2 TeledyskListen to Wszystko Ma Swój Czas by Perfect, 35,974 Shazams.. Nie obrażaj się na śmierć.. Wszystko ma swój czas - utwór singlowy zapowiadający album DaDaDam zespołu Perfect.. Pobiegniemy nad staw.. Musisz wierzyć, że znów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt