Proste zdania do tłumaczenia na niemiecki

Pobierz

"Idę do sklepu, aby zrobić zakupy.". W górnym lewym rogu stoi szafa.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. 3.5 2 26 fiszek zinekm.. Komoda znajduje się w lewym rogu.. Piotra nie ma.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić .Fiszki zawierające zdania do tłumaczenia z języka polskiego na język angielski są oparte na zasadzie edukacyjnej zróżnicowanego stopnia trudności.. (w zdaniu jest podkreślone to, że to właśnie rano Ania je czekoladę) "Heute trinke ich einen Kaffee mit Fabian.". Przygotowanie zadania skupiają się na zmianie zdań z liczby pojedynczej na mnogą, utrwalają także wiedzę dotyczącą zdań podrzędnie złożonych.Translator polsko-niemiecki i niemiecko-polski tłumaczy bezpłatnie całe zdania i dłuższe teksty pomiędzy tymi językami.. Następnie do uruchomienia niemieckiego tłumacza online naciśnij zielony przycisk "Tłumacz", a tekst zostanie przetłumaczony.Proste zdania do przetłumaczenia na niemiecki.. 1-50.Tłumacz DeepL - najlepszy translator na świecie.. Tworząc je zawsze powinniśmy mieć na uwadze, dlaczego coś robimy?. I właśnie taką rolę spełniają zdania okolicznikowe celu w języku niemieckim.. Tłumacz z. Wpisz/wklej tekst, aby przetłumaczyć.Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz"..

Zadanie domowe: Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Spójniki podrzędne to np.: weil (ponieważ), während (podczas gdy), als (kiedy, gdy), nachdem (po tym jak, gdy), bevor/ehe (zanim), bis (aż, dopóki nie).Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Tłumaczenie z niemieckiego proste zdania?. Na komodzie jest lampa oraz kwiatek.Jak jest "prosta styczna" po niemiecku: Tangente.. "Rodzina przyjeżdża w odwiedziny, aby razem spędzić czas" - przytoczone przykłady wyrażają jakiś cel.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. - Chcemy iść dzisiaj do kina, ale nie mamy pieniędzy.. Obecna wersja translatora jest znacząco zmodyfikowana względem poprzednich skryptów.. Nauka niemiecki E-mail Drukuj Zdania do tłumaczenia Opublikowano w Słownictwo Zdania do tłumaczenia (nowa ortografia) 1. czekając w kolejce.Szyk zdania w języku niemieckim jest dość elastyczny..

Kliknij na ikonę mikrofonu pod polem tłumaczenia.

W przeciwnym razie zgłaszam nadużycie.Na środku stoi stół.. Szkoła - zapytaj eksperta (1196)Zdania do tłumaczenia (Sentences to translate) Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. Robimy coś w jakimś celu, aby coś osiągnąć.. Obok stołu leży dywan.. Ile kosztuje ta rzecz?. Po co?Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.. Tłumaczenie jest bardzo szybkie i łatwe.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Darmowy niemiecko-polski tłumacz online, do tłumaczenia oddzielnych wyrazów, fraz i krótkich tekstów.. Następnie, naciśnij zielony przycisk "Tłumacz" a tekst zostanie przetłumaczony.Tłumaczenia w kontekście hasła "w porównaniu do" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: w porównaniu do placebo, w porównaniu do pacjentów, w porównaniu do grupy, w porównaniu do sytuacji, w porównaniu do wartościZdania po niemiecku Poniższe ćwiczenia stanowią zwieńczenie Twojego dotychczasowego wysiłku, zawierają w sobie bowiem całą wiedzę, której dotyczyły poprzednie zestawy ćwiczeń..

Bezpłatny polsko-niemiecki tłumacz do tłumaczenia wyrazów, fraz i zdań.

W prawym dolnym rogu stoi kosz.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem.. Tłumaczenie w kontekście: Prosta styczna do krzywej Die Tangente zu einer KurveZaproszenie po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej, w której nadawca zaprasza adresata do przyjścia na pewną uroczystość.. Dzisiaj wracam do domu o 15 albo o 16.. Spójniki współrzędne to np.: und (i), oder (albo), aber (ale), sondern (lecz, ale), denn (ponieważ, bo).. prosty - tłumaczenie polski-niemiecki | PONS 5.zwroty i ważne zdania po niemiecku.. Twoje zdanie zostanie napisane i przetłumaczone bezpośrednio na język docelowy.Tłumacz z polskiego na niemiecki.. Na ogół zaproszenia tyczą się wydarzeń z życia osobistego, np. chrztu, ślubu, komunii, przyjęcia urodzinowego.Tłumaczenie słowa 'zdanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa prosty w słowniku online PONS!. ściągnij mp3.. Jest zimno, ale nie założę czapki.. Możesz na początku zdania wstawić zatem to, co chcesz zaakcentować: "Morgens isst Ania eine Schokolade.". (nie jutro, nie wczoraj - tylko dzisiaj, to jest najważniejsze)Przetłumacz zdania na język niemiecki..

Dla niemiecko-polski tłumaczenia wprowadź niemiecki tekst do okna w górze.

Nad komodą wisi telewizor.. Nie tłumacz pozostałego tekstu.. Obok szafy stoi komoda.. Dla polsko-niemiecki tłumaczenia wprowadź polski tekst do okna w górze.. rozpocznij naukę.. On nie gra na komputerze, lecz ogląda .Umożliwia łatwe tłumaczenie treści w języku angielskim z obsługiwanych typów dokumentów na języki francuski, niemiecki, chiński, włoski, hiszpański, rosyjski, arabski, polski, portugalski, ukraiński, wietnamski, indonezyjski lub hindi iz powrotem, a także z francuskiego na niemiecki lub włoskim i odwrotnie, z zachowaniem struktury dokumentu i właściwości czcionki/koloru/wyrównania/itp.. Znajdziemy w nich wyrażenia o charakterze idiomów, jak "robić z igły widły", które zawsze trzeba zapamiętywać w stosownym kontekście kulturowym, innym niż nasz własny, bo to co .Wypowiedz po prostu zdanie.. na spacerze z psem.. Miliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt