Test sprawdzający znajomość lektury sposób na alcybiadesa

Pobierz

6"Sposób na Alcybiadesa" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (szkoła podstawowa).. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .. Pliss pomóżcie .dam najj odpowiedź pierwszej osobie.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany poprzedni.Wydanie Sposobu na Alcybiadesa kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Kliknij kanały:Mściwój Ziemomysł: .Film Nie jest mojego autorstwa i nie wiem kogo jestCopyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for pur.test ze znajomości sposobu na alcybiadesa.pdf (22 KB) Pobierz.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.Wspomóż naszą działalność wpłacając dowolny datek: audiobooków?. Jakim typem babci jest Twoja babcia?Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego..

... Ile zapamiętałeś z lektury Sposób na Acybiadesa.

klasa 6Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest składa się z 15 pytań z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. "Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Nikodem_Salek 3 lata temu.. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Sprawdzian znajomości treści lektury.docx na koncie użytkownika apd61 • folder E. Niziurski -Sposób na Alcybiadesa • Data dodania: 11 gru 2011Czas i miejsce akcji "Sposobu na Alcybiadesa" Powieść "Sposób na Alcybiadesa" rozpoczyna się we wrześniowe popołudnie, gdy główni bohaterowie - Ciamcia, Zasępa, Słaby i Pędzel trafiają na początku ósmej klasy do gabinetu dyrektora: "Dość powiedzieć, że zaczęło się w gabinecie Dyra.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI ..

Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" ... Udostępnij.

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Zawiera 25 pytań.. Porwanie Szekspira - Piszemy streszczenie .Plik test Sposób na Alcybiadesa.doc na koncie użytkownika kkkkola3 • folder Testy z lektur • Data dodania: 8 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego (podstawówka).. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Podaj 10 pytań i odpowiedzi na temat lektury ,, Sposób na alcybiadesa?''. poprzedni następny .. Odpowiedz.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę. Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów -Mitologia .Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. test z lektury sposob na alcybiadesa na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy uzywane i nowe w Twojej okolicy.. Niziurski zmarł 9 października 2013 w Warszawie.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.. Ola_Pabian 5 lat temu..

Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz Sposób na Alcybiadesa.. Odpowiedz.. Autorem książki jest Edmund Niziurski.. Zawiera 24 pytania.. Skomentuj.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. U góry znajdziesz quiz Spotkanie nad morzem 2.Spotkanie nad morzem - przetestuj swoją wiedzę.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.Sposób na Alcybiadesa Test na podstawie lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Lektury z podziałem na klasy.. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 66230.Streszczenie lektury pt "Sposób na alcybiadesa " 2011-01-26 09:19:53 Pisaliście sprawdzian z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " 2010-02-21 10:51:16 Charakterystyka bohaterów z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " CYTATY!.

Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".

Sposób na Alcybiadesa.. Kto do odpowiedzi?. Rozpocznij.. 2012-01-11 15:01:31Sposób na Alcybiadesa.. xd 2010-06-14 22:09:30 ,, Sposób Na Alcybiadesa '' - lektura 2011-01-05 19:34:45Witaj na stronie Quizz.pl.. .Plik Test z lektury Marcin Kozera kl.doc na koncie użytkownika grazia13-09 • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Powieść "Sposób na Alcybiadesa .. Do lektury jego powieści przyznają się Jerzy Pilch (który stwierdził: "Literatura, która ma Niziurskiego, nie może być literaturą ubogą"), a także Krzysztof Varga.. Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.. Masz świetny pomysł na quiz?. Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant.. - Obliczenia kalendarzowe; Ciekawostki o autorze powieści - Rozsypanka wyrazowa // odp.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt