Escape room warszawa cena

Pobierz

Email: .. Cena udziału w jednej grze wynosi od 150 do 235 zł (w zależności od pory, dnia i liczby uczestników).. Zobacz więcej.. cena dla dwojga 150 zł.. FunEscape Escape Rooms · 17 października 2020 · W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Nasze kłódki pozostają zamknięte, a kody nierozszyfrowane do odwołania.. cena dla dwojga 150 zł.. cena 35zł (pnhcz) 40zł (pt-nie) /osobę (max 20 graczy).. Szukaj Karmy dla kotów.. Zwrotnicza 6, Warszawa.. Cena: 150-240 PLN/gra Liczba graczy: 2-5 Trudność: 6/10.Escape room Warszawa Stare Miasto - 3 magiczne pokoje zagadek w Warszawie.. od poniedziałku do czwartku od godz. 15:00 - 200 zł.. cena dla dwojga 180 zł.. Godzina 2 nad ranem.. Zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy.. ZAREZERWUJ !. Przyjedziemy do Ciebie i .CENNIK Poniedziałek - Piątek w godzinach 9-15 Ilość graczy Cena PLN max 6 170 Poniedziałek - Czwartek w godzinach 16-21 Ilość graczy Cena PLN max 6 200 Piątek od godziny 16, Sobota, Niedziela i święta Ilość graczy Cena PLN do 4 200 5 220 6 240 REZERWUJ SKŁAD ZESPOŁU W grze może uczestniczyć maksymalnie 6 osób FORMY PŁATNOŚCIEscape room Warszawa Stare Miasto - 3 magiczne pokoje zagadek w Warszawie.. W jednej z śródmiejskich kamienic, w lokalu konspiracyjnym ukryta jest radiostacja.. Unikatowy pokój: Powstanie Warszawskie.. Grupa AK-owców otrzymuje ważny rozkaz do wykonania..

Mobilny escape room.

Największy Escape Room w Polsce: 1200 m2.. dopłata za 6tą osobę 40 zł.Cennik.. Zwrotnicza 6, Warszawa (+48) 884-884-839 pl en .. Cennik; Oferta room escape dla firm;Escape Room Warszawa - sprawdź opinie i opis produktu.. Oczywiście wszytko doskonale zdajemy sobie sprawę, że są takie święta, które w wyniku naszej polskiej tradycji .Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle .Gra z aktorami.. WIELOSZTUKI Rezerwacja 3 pokoi i więcej!. Mam nadzieję, że wrócimy do Was z nowymi pomysłami niebawem.W naszym domu zagadek w Warszawie proponujemy także szereg dodatkowych, niezwykle atrakcyjnych usług!. Szukasz wyjątkowego miejsca do organizacji urodzin?. Escape Game Warszawa to gwarancja doskonałej zabawy escape room.. Dla firm.. - Świetny stosunek cena / jakość - Zapraszamy :) PL/ EN.. dopłata za 6tą osobę 35 zł.. Serdecznie zapraszamy do zabawy!. Przez.. cena dla dwojga 150 zł.. Wielojęzyczne, fascynujące pokoje zagadek, 200 metrów powierzchni eventowej, catering, poczekalnia bez ciasnoty.. Zapraszamy!. piątek od godz. 15:00 oraz soboty, niedziele i święta - 240 zł.#1 Escape Room w Warszawie i Polsce wg..

Impreza urodzinowa w escape roomie w Warszawie i nie tylko!

Escape room Warszawa | Pokoje Zagadek - escapegamewarszawa.pl.. dopłata za 6tą osobę 35 zł.. od poniedziałku do czwartku od godz. 15:00 - 200 zł.. Escape room w Warszawie lokal 111 (PIWNICA) tel.. Cena 1 pokoju (Escape Room): od poniedziałku do piątku do godz. 14:30 - 170 zł.. Zobacz inne Prezenty-przeżycia i atrakcje, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Impreza urodzinowa w escape roomie w Warszawie i nie tylko!. Dom Zagadek.W Quest Hunt Escape Room do wyboru mamy pokoje tematyczne, które pozwalają na wielokrotne odwiedziny i skorzystanie z różnorodności, jaką oferuje nasza oferta. ". 1 Sierpnia 1944 roku, Warszawa.. Zobacz inne Prezenty-przeżycia i atrakcje, najtańsze i najlepsze oferty.. Pamiętajcie, że w tygodniu do godz. 15:00 obowiązuje niższa cena za pokój.. Przez ponad 5 lat zdobyliśmy doświadczenie w tworzeniu gier dla przeróżnych branż, od FMCG, przez finanse, IT a na farmaceutycznej kończąc.. News.Ceny za jeden pokój zagadek wyglądają następująco: - Od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 włącznie - 150PLN .. * Escape Room nr.1 w Warszawie - na podstawie rankingu ktoryescape.pl na dzień 14 grudnia 2017.. Atrakcyjne ceny.. Trzeba przez nią nadać tajny komunikat dotyczący "Godziny W".. Ceny.. Escape game house - pokój zagadek - Warszawa.. Ceny za jeden pokój zagadek wyglądają następująco:OFERTA STACJONARNA Escape Room Warszawa, ul. Inżynierska 1 W naszych trzech lokalach Escape Room w Warszawie (Śródmieście, Praga i Centrum) posiadamy dziewięć tematycznych pokoi zagadek oraz w pełni wyposażone sale konferencyjne wraz z zapleczem cateringowym, które są wstanie pomieścić duże grupy uczestników zabawy.Jun 13, 2022Gry escape the room - ucieczka z pokoju..

Escape room Warszawa | Pokoje Zagadek - escapegamewarszawa.pl.

Cena 1 pokoju (Escape Room): od poniedziałku do piątku do godz. 14:30 - 170 zł.. Karmy dla psów dorosłych Karmy dla szczeniąt Wiejska zagroda · Planowanie imprez.. W centrum Warszawy na ul. Marszałkowskiej 140 włączycie kreatywne myślenie i rozgryziecie tajemnice Room Escape .location_on 00-544 WARSZAWA, UL. WILCZA 25/1A phone +48 537 504 567 question_answer description Regulamin description Polityka prywatności KEscape room - Warszawa - od 190,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. W 3 lokalizacjach w Warszawie, mamy dla Was pokoje zagadek z wieloma nietuzinkowymi łamigłówkami.. Cyberdżungla " to pokój zagadek w Warszawie, który gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych uczestników zabawy.Escape Room Warszawa to idealne miejsce, by razem z przyjaciółmi uczcić cały rok szkolnej pracy i pierwsze dni wakacji.. Ceneo - znajdź, porównaj, kupCeny są zróżnicowane i zależą od trudności pokoju i ilości graczy, dlatego przed rezerwacją warto nie tylko sprawdzić cennik Room Escape Warszawa, ale również dobrze jest się zapoznać z opisem poszczególnych pokoi zagadek.. .Ferie to idealny czas na odwiedziny w Escape Room Warszawa.. piątki po 15:00, soboty, niedziele i święta - 240 zł.. Karmy dla kotów dorosłych Suche karmy dla kota Karmy dla psów..

ktoryescape.pl - Centrum Rozrywki Roku 2015 w Warszawie!

Zajdź nas na Facebooku.. dopłata za 6tą osobę 35 zł.. cena dla dwojga 180 zł.. Regulamin .10 zł na każde dziecko poniżej 10 roku życia (maksymalnie 30zł na grupę) lub 30zł za okazaniem Karty Dużej Rodziny.. Chcąc zorganizować jakąkolwiek uroczystość warto za w czasu zastanowić się jak chcemy aby ona wyglądała.. .Cena podstawowa: Początek i koniec z Centrum 03 650 PLN dla 8 osób + 10 PLN kolejna osoba (max 30 osób) (Zawiera przejazd 60 minutowy na terenie Warszawy z rozwiązywaniem zagadek oraz prezent dla uczestników zabawy) WARSAW RETRO PUZZLE TOUR - POZNAJ WARSZAWĘ Z PERSPEKTYWY LEGENDARNEGO OGÓRKA Z PRL-u Warsaw retro puzzle tour (8 - 40 osób)Escape Room Warszawa - Zapraszamy serdecznie do Black Cat!. Zakres cen · Umiarkowane ceny.. dopłata za 6tą osobę 35 zł.. Wśród nich znajdują się np. bitwy 1:1 (pojedynek, w którym wygrywa grupa, której ucieczka z pokoju uda się jako pierwszej), pokój mobilny czy atrakcyjny escape room dla dzieci.. Real Life Escape Game to wyśmienita rozrywka i alternatywa dla "zwykłych" spotkań ze znajomymi czy rodziną.Escape room Warszawa cena.. Skutkuje rabatem 10 zł na każdy zarezerwowany pokój.. Skierowany on jest do ukrywającej się nieopodal Warszawy grupy .Zaczynaliśmy prowadząc jeden z pierwszych lokali z grami escape room w Warszawie (wrzesień 2014), aby następnie rozszerzyć działalność o gry na eventach, którą prowadzimy do tej pory.. dopłata za 6tą osobę 35 zł.Room Escape Warszawa posiada następujący cennik: od poniedziałku do piątku do godz. 14:30 - 170 zł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt