Gra o tron odcinki streszczenie

Pobierz

Brandon Stark zostaje wypchnięty z okna wieży przez Jamiego, po czym doznaje urazu kręgosłupa.. Gra o tron, sezon I, odcinek 2 "Królewski szlak" (Ang, "The Kingsroad") Daenerys porzuca stosunkowo wygodne życie u magistra Mopatisa i wyrusza w podróż z khalasarem Droga.. Artykuł zawiera spoilery.. Mance jest nieco zdziwiony widokiem Jona, który znów nosi czerń, ale chłopak wyjaśnia, że wszystko co uczynił było spełnieniem poleceń Qhorina Półrękiego.Odcinek 5 - Drzwi.. Garść ludzi wiernych lordowi dowódcy zabarykadowała się z jego ciałem w komnacie.. Wypomina mu swoje przeżycia w małżeństwie z sadystą i nakazuje oddalić się.Sezon 3 lista odcinków serialu Gra o tron (2011) - Sprawdź informację o tym sezonie.. Żaden z bohaterów nie pożegnał się z życiem, jednak ten stan rzeczy, z całą pewnością, już wkrótce ulegnie zmianie.. Jest z nimi Davos, zebrani postanawiają bronić się do końca i nie oddawać ciała Jona buntownikom.Lista odcinków Gry o tron (ang. Game of Thrones) - amerykańskiego serialu, stworzonego na podstawie Pieśni lodu i ognia, sagi fantasy autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R.. Odcinek rozpoczął się od odkrycia przez Matkę Smoków zdrady, której dopuścił się Varys, co skończyło się dla eunucha śmiercią.4 days ago4 days agoJun 13, 20224 days ago4 days agoOdcinek 10 - Dzieci.. W tym samym kierunku podąża Bran Stark..

Część 2.Przedstawiamy streszczenie odcinka.

W tym odcinku pojawiają się dwa główne wątki.W 2. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" obyło się bez trupów.. Gra o tron, sezon VI, odcinek 5 Drzwi (ang. The Door) Sansa Stark spotyka się z Littlefingerem, który deklaruje, że przybył jej na pomoc z rycerzami Doliny.. Zostaje zaatakowany przez ożywionego trupa, ale z opresji ratują go bracia z Nocnej Straży.. 7.Posts Tagged: Gra o tron streszczenia odcinków Odcinek 2 - Królewski szlak.. Ostatni odcinek był nadawany w Stanach Zjednoczonych 20 .W 4. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" z życiem pożegnały się dwie postacie.. Nawałnica mieczy.. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, po prostu świetne.. Gra o tron - tom 2: Starcie królów.. Tyrion i Varys udali się na południe, by dołączyć do sił Daenerys Targaryen.. W epizodzie 3. dojdzie do bitwy, która, jeśli wierzyć zapewnieniom, będzie największą i najbardziej spektakularną bitwą w historii telewizji.Odcinek 1 Inni dokonują niepowstrzymanego, wielkiego marszu na południe, w kierunku Muru.. Gra o tron - tom 3: Krew i złoto.. Uwaga!. Swoją premierę w amerykańskiej telewizji miał 17 kwietnia 2011, a w Polsce - dzień później.. Robb.. więcej Odcinek 8Odcinek 1 - Czerwona kobieta Gra o tron, sezon VI, odcinek 1 Czerwona kobieta (ang. The Red Woman) Na Murze po śmierci Jona Snow trwa bunt Nocnej Straży..

"Gra o Tron": streszczenie 6. odcinka 7. sezonu 20 sierpnia światową premierę miał przedostatni odcinek bijącego rekordy oglądalności serialu "Gra o Tron".

W pierwszym odcinku 8. sezonu widzowie musieli pożegnać się z Lordem Umberem, który zginął z rąk Innych.. Gra o tron, sezon III, odcinek 1 "Valar Dohaeris" Sam ucieka przez białe pustkowie.. Wyemitowany został finałowy odcinek "Gry o tron", a zatem dowiedzieliśmy się kto finalnie zasiadł na Żelaznym Tronie i jak zakończyły się losy uwielbianych przez nas bohaterów.Gra o tron: Kto zginął w 1. odcinku 8. sezonu?. Nigdy nie widziałam tak świetnego odcinka, po obejrzeniu przez dłuższy czas nie mogłam się pozbierać.. Niestety, podczas ataku Białych Wędrowców Samowi nie udało się wysłać kruków z .. "Gra o tron" 8. sezon 1. odcinek - Jon Snow to Aegon Targaryen W 1. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" przyszło nam również zobaczyć scenę, na którą wszyscy od dawna czekali - Jona Snow dosiadającego jednego ze smoków Daenerys, noszącego imię po jego biologicznym ojcu, Rhaegarze Targaryenie.. Stannis znowu odzyskał nadzieję na zwycięstwo, ale potrzebował do tego wsparcia Dzikich.Odcinki 10-1 starsze Odcinek 10 Tragiczne wieści szybko rozchodzą się po siedmiu królestwach.. Gra o tron - tom 3: Stal i śnieg.. Sansa ma uzasadniony żal do Bealisha, który bezrefleksyjnie wydał ją za Ramsaya..

Król Robert Baratheon (mąż Cersei) zostaje zabity przez dzikiego odyńca podczas polowania.Pod TYM linkiem znajdziecie pełne streszczenie 4. sezonu "Gry o tron".

Cześć 1.. Ale od początku.. Zostały one oparte na większej części "Nawałnicy mieczy" George'a R.R.. Nieżyjącego Lorda znaleźli Tormund razem z.Gra o tron (ang. Game of Thrones) - amerykański serial fantasy będący adaptacją sagi pod tytułem Pieśń odu i ognia autorstwa George R. R. Martina.. Dochodzi do spotkania młodego chłopaka z Eddisonem Tolletem - wiernym przyjacielem Jona Snowa należącym do szeregów Nocnej Straży.. Weiss.Akcja rozgrywa się na fikcyjnych kontynentach: Westeros i Essos i przedstawia losy wojny bogatych rodzin szlacheckich o Żelazny Tron Siedmiu Królestw.Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Po drugie, po latach zwodzenia widzów na manowce historii, w końcu twórcy zaczęli zmierzać do meritum i odkrywać, o co tak naprawdę chodzi w wielkiej sadze "Pieśni lodu i ognia".Ta odsłona serii zadebiutowała 1 kwietnia i składała się tradycyjnie z 10 odcinków.. Nadszedł dzień, na który od lat czekali widzowie na całym świecie.. Pierwsza śmierć była zaskakująca i bolesna dla wszystkich, których ucieszyła wiadomość, że Rhaegal, zielony smok Daenerys, przeżył bitwę o Winterfell.. W nowych epizodach udało się zmieścić około ⅔ wspomnianego tomu.. W ofensywie byli tu zdecydowanie Lannisterowie, choć i im nie udało się uniknąć potknięć.Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zanurzyć się w świat Westeros - lepszego momentu nie będzie!.

Apr 25, 2021GRA O TRON - streszczenie 1. sezonu Praktycznie na samym początku dowiadujemy się o kazirodczym związku rodzeństwa Lannisterów - Cersei i Jaimego.

Twórcami serialu są David Benioff i Daniel Brett Weiss.. Nawałnica mieczy.. Sezon 5 Śmierć Tywina Lannistera zmieniła cały układ sił w Westeros.. Bohaterowie najprawdopodobniej rozmawiają w Nocnym Zamku - głównej siedzibie Straży.Apr 20, 2021W 5. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" doszło do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Cersei Lannister, a Daenerys Targaryen, z którego ta druga wyszła zwycięsko.. Dziewczyna z trudem dostosowuje się do życia wśród Dothraków, długotrwała .. Tyrion zostaje wysłany przez swojego ojca na linię frontu.. Martina.Twórcami są David Benioff oraz D.B.. Po pierwsze zmniejszono liczbę odcinków ze zwyczajowych dziesięciu do jedynie siedmiu epizodów.. Arya po zmienionym.. więcej Odcinek 9 Chcąc ratować życie Sansy, Ned podejmuje brzemienną w skutki decyzję.. 6. odcinek 7. sezonu zatytułowany jest "Beyond The Wall", co po polsku oznacza "Po drugiej stronie muru".. Emitowany na stacji HBO.. Catelyn wypytuje Jaimego o wypadek swojego syna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt