Mata wstałem jak co dzień rano

Pobierz

Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić.. PATOREAKCJA to rzecz odważna i dalece wychodząca poza ramy.. Psy szczekają, ale robią to w kagańcu.. Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacieMata - MC tekstowo zapisana Tekst piosenki MC [Zwrotka 1] Wstałem jak co dzień rano, no i kuwra znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią Psy szczekają, ale robią to w kagańcu A moja karawana jedzie dalej jak przez drive thruSuwal, Mata & Release Date November 29, 2021 View All Credits 1 95.3K MC Lyrics [Zwrotka 1] Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo.. [Zwrotka 1: Mata] Wstałem jak co dzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemTekst piosenki: [Zwrotka 1] Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo..

marzec 31, 2021 686 notek "Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało."

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Wiem, że wielu z was działa w biznesach internetowych.. Panie i Panowie!. Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie .Nov 29, 2021Jan 28, 2022MATA Mc Lyrics [Zwrotka 1] Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią Psy szczekają, ale robią to w kagańcu A moja karawana jedzie dalej jak przez drive-thruNov 29, 2021Nov 29, 2021Mata - Patoreakcja (Letra e música para ouvir) - wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało / dzwonią telefony u mnie na chacie / dzwonią telefony moim ziomalom / chcą wiedzieć wszystko o macie wszNov 29, 2021"Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało.". Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Sonia Michalczuk(@soniamichalczukofficial), Wbij na Ig️ ️ ️100k(@podobii), Mateusz Fischer(@mateuszfischer), przemekz750(@przemekz750), Denisa Więckowska(@latynoska_latynoska).. Home; Zapytaj teraz bo jutro może mnie już nie być ; Archive; Mobile; RSS; Quote.. Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią..

A moja karawana jedzie dalej jak przez drive-thru.Dec 1, 2021Odkryj krótkie filmy na TikTok związane z: wstałem jak codzień rano mata.

Sprawdź słowa piosenki Patoreakcja Mata, zobacz teledysk.. Wstałem jak co dzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemMar 30, 2021Mata Lyrics "MC" Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią Psy szczekają, ale robią to w kagańcu A moja karawana jedzie dalej jak przez drive-thru Ja i przyjaciele, dzielimy to na czterechTekst: Mata Zobacz teledysk + Powiększ Tekst piosenki [Zwrotka 1] Wstałem jak co dzień rano, no i ku*wa znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią Psy szczekają, ale robią to w kagańcu A moja karawana jedzie dalej jak przez drive-thruMar 30, 2021[Zwrotka 1: Mata] Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat poj*bało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wku*wiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wku*wionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemMata - Patoreakcja - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt